KULLANIM KOŞULLARI VE YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Bu sitede yer alan bilgi ve belgelerin herhangi bir şekilde kullanılmasından ve üçüncü kişilerle paylaşılmasından Mükafat Portföy Yönetimi A.Ş. ve herhangi bir çalışanı sorumlu tutulamaz.

Bu internet sitesi hazırlanırken yararlanılan ve kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve bu internet sitesindeki bilgi ve belgelere dayanılarak yapılan işlemler nedeniyle doğacak doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kar yoksunluğundan, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan dolayı Mükafat Portföy Yönetimi A.Ş. sorumlu tutulamaz.

Bu internet sitesinde yer alan her türlü bilgi ve belgeler Mükafat Portföy Yönetimi A.Ş. tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla sunulmakta olup, doğrulukları ve içerikleri garanti edilmemektedir. İnternet sitesinde yer alan tüm bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir.

Fonun geçmiş dönemlere ilişkin getirisi gelecek dönemlerin getirisi için herhangi bir gösterge olamaz. Fonlarla ilgili nihai şart ve koşulların belirtildiği izahname ve yatırımcı bilgi formuna; performans sunum raporları ve portföy dağılım raporlarına KAP (www.kap.gov.tr) internet sayfasından ulaşabilirsiniz.

İşbu site, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu uyarınca koruma altındadır. Mükafat Portföy Yönetimi A.Ş’nin yazılı izni olmadıkça değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya yayımlanamaz. Aksi davranışlara karşı her türlü yasal yola başvurma hakkımız mahfuzdur.

© Copyright , Aktif Portföy Yönetimi A.Ş.